Úspora energie

Úspora energie Naša planéta je momentálne preťažená dopytom po energii. So zvyšujúcou sa životnou úrovňou si ľudia stále menej uvedomujú, ako bezohľadne sa správajú k životnému prostrediu. Obrovská časť vyrobenej energie sa pritom nezodpovedne vyhodí do vzduchu. Je to smutné, pretože pri výrobe elektrickej energie sa denne zničí veľké množstvo prírodných zdrojov.

Jednou z možností, ako môžeme pomôcť prírode a pritom ušetriť veľa peňazí, je prestať plytvať elektrickou energiou. Za každou kilowatthodinou elektrickej energie sa skrýva navyše znečistenie životného prostredia, spôsobené jej výrobou. Prestaňme zbytočne zaťažovať prírodu!

Odmenou budú pre nás nielen ušetrené peniaze, ale aj dobrý pocit, že sme nastúpili správnu cestu.

Šetrite prírodu i peniaze!

Úspora energie

Na týchto stránkach sa môžete dočítať, ako ušetriť až 80% elektrickej energie na osvetlení.

Keď sa prestane svietiť tam, kde sa nikto nezdržuje, alebo tam, kde je dostatok svetla, a začnú sa používať svietidlá s minimálnou spotrebou a dlhou životnosťou, ušetríme rovnako životné prostredie, ako aj množstvo zbytočne vyhodených peňazí.

Úspora energie v praxi

Jednou z možností, ako šetriť životné prostredie, je zminimalizovať odber el. energie potrebnej na osvetlenie. Pri 80%-nej úspore sa to okamžite premietne nielen do odberových faktúr, ale okamžite to pocíti aj príroda.

Bytové domy

Administratívne budovy, kancelárie, školy, chodby...

Exteriéry a interiéry