Domáce telefóny

Karát, 18 účastníkov, vodorovný, strieborný Karát, 18 účastníkov, vodorovný, medený Guard, 18 účastníkov, zapustený, bez striešky Guard, kódová voľba, popisný modul Karát, kódová voľba, 2 popisné moduly, strieborný

Rekonštrukcie domácich dorozumievacích zariadení

Pre SVB, samosprávy a pod. ponúkame rekonštrukcie dorozumievacích zariadení. Pôvodné analógové (5 vodičové) systémy prerábame na digitálne, ktoré ponúkajú bezporuchovosť, lepší prenos zvuku, možnosť interkomového volania medzi bytmi a ďaľšie výhody.

Pre bytové domy, ktoré už dorozumievacie zariadenie majú, pozostáva rekoštrukcia z výmeny zvonkového tabla a z výmeny domácich telefónov. Kabeláž môže ostať pôvodná, nakoľko z množstva vodičov sa použíjú iba 2 na zabezpečenie komunikácie.

Pre bytové domy, ktoré ešte nemali dorozumievacie zariadenie je nutné zhotoviť novú kabeláž.

Zákazníci si majú možnosť vybrať z dvoch základných dizajnových typov zvonkových tabiel:
KARÁT a GUARD.

Dizajnovú radu KARÁT si môžete vybrať z dvoch farieb: medená a strieborná.

Tablá môžu byť v prevedení na povrch alebo zapustené a so strieškou alebo bez striešky v ľubovoľnej kombinácii.

Tablá KARÁT ešte umožňujú vyskladanie ľubovoľnej kombinácie z jednotlivých modulov. Môžu byť napr. horizontálne, vertikálne, dvojradové a pod.

Kódová alebo priama voľba?

Pri väčšom množstve účastníkov je treba zvážiť možnosť kódovej voľby vyzvonenia účastníka. Pri tomto table nie je vyzvonenie realizované stlačením tlačidla s menovkou účastníka, ale "vyťukaním" čísla bytu, po ktorom nastáva zvukové spojenie. Jednotlivé čísla s menami účastníkov sú uvedené priamo na table v popisnom module, alebo v zozname, umiestnenom na vnútornej strane presklenia vchodu.

Referencie

Referencie
Referencie