Senzorové osvetlenie STEINEL (LED)

STEINEL Osvetlenie bytových domov, garáží, chodieb, schodísk a pod. ovládané schodiskovými automatmi predstavuje účinnosť osvetlenia menej ako 10%! Aj napriek tomu najmä v bytových domoch prevláda tento spôsob ešte z čias, keď kWh stála 20 halierov!

SVIEŤTE IBA TAM, KDE NIEKTO JE!

Senzorové svietidlo STEINEL RS 16 L Senzorové svietidlo STEINEL RS 16 L

Prečo vyhadzovať peniaze do vzduchu?

Svietiť zbytočne tam, kde nikto nie je si dnes nemôže dovoliť (okrem veľmi bohatých ľudí) takmer nikto. Prečo teda takéto plytvanie toleruje väčšina ľudí bývajúcich v panelákoch? Sú tak bohatí, alebo chcú úmyselne ničiť prírodu? Určite nie. Možno iba nevedia, ako ušetriť.

Jednoduché a dokonalé riešenie!

Nahradením pôvodných svietidiel kvalitnými svietidlami so zabudovaným senzorom dosiahnete vysokú úsporu elektrickej energie a komfort bez nutnosti zmien na elektroinštalácii.

Ako to funguje?

STEINEL RS 16 L

Svietidlo STEINEL RS 16 L obsahuje vysokofrekvenčný senzor, ktorý oproti bežným infračerveným senzorom spína pri akomkoľvek pohybe s takmer 100% spoľahlivosťou. To znamená, že keď úroveň denného svetla klesne pod nastavenú hodnotu, svietidlo sa pri zaznamenanom pohybe rozsvieti a svieti nastavený čas od posledného zaznamenaného pohybu. Každé svietidlo sa dá nastaviť veľmi jednoducho podľa požiadaviek obyvateľov.

Upozornenie

Pred niekoľkými rokmi sa na trh dostali lacné kópie týchto svietidiel vyrobené v Číne, ktoré si niektoré firmy z ČR, Poľska a aj Slovenska nechávajú vyrábať. Na pohľad sa iba minimálne líšia od originálov. Predávajú sa zhruba za 2/3 cenu a po namontovaní si nevšimnete rozdiel. Problém nastane, pokiaľ ich chcete nastaviť podľa požiadaviek obyvateľov. Dosah, čas a ani nastavenie deň/noc nie je možné presne nastaviť. Tým pádom vzniká u obyvateľov nespokojnosť a firma, ktorá tieto svietidlá namontovala ma "o zábavu" s nastavením postarané. Tiež poruchovosť svietidiel je vďaka veľkej frekvencii spínania veľmi vysoká. Nemenej potešujúci je fakt, že tieto "české" svietidlá kazia meno senzorovému osvetleniu a celkovo zhoršujú mienku ľudí a výhodách tohto spôsobu osvetlenia.

Úspora až 80%!

V panelákoch, ktoré obsahujú veľký počet svietidiel a kde sa naraz zopína napr. 20 žiaroviek, môžete nainštalovaním senzorového osvetlenia ušetriť až viac ako 90% elektrickej energie. V priemere sa ale šetrí okolo 80%.

Ako dlho trvá prerobenie?

Prerobenie schodiskovými automatmi spínaného osvetlenia na automatické (senzorové) osvetlenie netrvá vo väčšine prípadov dlhšie ako 2 dni. Vo väčšine prípadov pozostáva z prerobenia zapojenia rozvádzača a z výmeny starých svietidiel za senzorové svietidlá.

AK CHCETE VEDIEŤ, KOĽKO STOJÍ KOMPLETNÉ PREROBENIE OSVETLENIA VO VAŠOM DOME, STAČÍ VYPLNIŤ JEDNODUCHÝ FORMULÁR A OBRATOM VÁM POŠLEME CENOVÚ PONUKU!

Čím skôr sa rozhodnete, tým skôr prestanete vyhadzovať peniaze do vzduchu!

Pomôžete tým nielen svojej peňaženke, ale aj prírode!

Referencie

 
Cenová ponuka

Kontaktujte ma Bezplatná cenová ponuka